23 lutego klasa 1e rozpoczęła tegoroczną edycję konkursu na Super Klasę I. Na trzech pierwszych przerwach LOszek zamienił się w Hogwart, a czarodzieje z 1e częstowali magicznych eliksirami i smakołykami. Odbył się również konkurs na najlepsze zaklęcie. Następna prezentacja już 1 marca, na którą zaprasza klasa 1d! Pamietajcie, że głównym celem konkursu na Super Klasę I jest pokazanie się "uczniowskiej braci", a nie jej nakarmienie:) Zobacz zdjęcia z "Hogwarts Party". Równolegle z Hogwartem, odbyła się dzisiaj jeszcze inna impreza:) Zobacz zdjęcia. Jedno jest pewno - wszyscy się świetnie bawili!
Pierwsza Super Klasa za nami!
- Details




